خرید دستگاه جوجه کشی

اگر شما هم از افرادی هستید که شغل جوجه کشی شما را ترغیب کرده است در ادامه این مقاله به خرید دستگاه جوجه کشی می پردازیم.

جوجه کشی

این شغل نکات و فوت و فن خاصی دارد و در صورتی که به آن ها بی توجه باشید ، نتیجه مطلوبی برای شما حاصل نخواهد شد. جوجه کشی از آن دست شغل هایی است که تقریبا همه ی ما نام آن را شنیده ایم.
این شغل دوست داشتنی همان طور که از نام آن هم پیداست ، نگه داری درست از تخم مرغ های نطفه دار می باشد تا آن ها را بعد از تبدیل به جوجه به فارم های مرغ داری ارسال کنند.
این شغل دارای تجهیزات اولیه ای می باشد که باید شما آن را حتما مد نظر قرار دهید. به عنوان مثال نیازمند یک محیط مناسب و خرید دستگاه جوجه کشی کارآمد هستید.

تجهیزات مورد نیاز

سطح سالن جوجه کشی باید کاملا تراز باشد تا درب ها بهتر باز و بسته شوند. هم چنین دمای اتاق بسیار مهم می باشد و حتما باید به آن توجه داشته باشید.
بهترین دما برای جوجه کشی بین 20 تا 25 درجه سانتی گراد می باشد. این نکته برای رشد جنین بسیار مهم است و در صورتی که دمای اتاق بسیار سرد باشد با ورود باد سرد به دستگاه باعث بهم ریختگی تعادل حرارتی دستگاه جوجه کشی و شوک حرارتی جنین می شود و در صورتی که دمای اتاق گرم تر از حرارت دستگاه باشد باعث تلفات می شود.
به این مورد هم باید توجه داشته باشید که در فصل تابستان به دلیل افزایش بیش از حد دما در اکثر نقاط کشور نیاز به سیستم خنک کننده مناسبی برای اتاق می باشد.

مزایا و معایب

برای خرید دستگاه جوجه کشی باید از معایب و مزایای این دستگاه اطلاعات کافی را داشته باشید. برخی از ماشین های جوجه کشی بلافاصله پس از روشن کردن قابلیت استفاده ندارند.
بهتر است برای کارایی بهتر، از 24 ساعت قبل آن را روشن کنید تا دمای متعادلی را پیدا کنند و فرآیند جوجه کشی شما با خللی مواجه نشود.
در خرید دستگاه جوجه کشی نیازمند بررسی به صورت مداوم هستید. بنابراین باید شما در طول روز حداقل دو بار به آن ها سر بزنید و تمامی موارد حیاتی مانند دما کارایی آن ها را چک فرمایید.
اگر ماشین های جوجه کشی را در جای خیلی مرطوب قرار دهید و یا اینکه در معرض مستقیم نور آفتاب قرار دهید، کارایی درستی نخواهد داشت. این به نوعی عیب محسوب می شود و لازم است که در هنگام استفاده از یک دستگاه جوجه کشی مورد توجه شما قرار گیرد و بنابراین استفاده از سنسور کنترل رطوبت و حرارتی الزامی است

خرید دستگاه جوجه کشی

در خرید دستگاه جوجه کشی باید بدانید دمای متعادلی را برای نطفه های شما ایجاد می کند ، تخم ها را به صورت همسطح در خود نگه می دارد و هم چنین هوای ایده آل را برای رشد جنین ها در اختیار آن ها قرار می دهد.
در واقع یک ماشین جوجه کشی به تنهایی مجموعه ای از کار ها را انجام می دهد. استقبال مردم از انواع ماشین های جوجه کشی هم نشانه مفید واقع شدن آن ها می باشد.
پس از متوجه شدن فواید شگفت انگیز دستگاه جوجه کشی و اهمیت این محصول ، می خواهیم معتبر ترین مرکز عرضه و فروش این ماشین ها را به شما معرفی نماییم.
شرکت آوا صنعت با سالها تلاش و فعالیت در عرصه عرضه انواع دستگاه های جوجه کشی ، کاملا با نیاز مشتریان آشناست و به همین دلیل ماشین های مرتبط با خواسته مشتریان را گردآوری کرده است.
شما برای خرید دستگاه جوجه کشی و بقیه محصولات می توانید به سایت این مجموعه مراجعه کنید تا بیشتر با خرید دستگاه جوجه کشی آشنا شوید.