خرید چراغ دفنی

غالباً از چراغ های داخل زمین برای روشنایی مسیرها ، پیاده روها و باغ ها استفاده می شود. در ادامه این مقاله به خرید چراغ دفنی می پردازیم.

کاربرد چراغ دفنی

شما برای خرید چراغ دفنی باید به کاربرد آن دقت کنید. از این چراغ ها می توان برای نورپردازی درختان استفاده کرد مانند نورپردازی درختان بلوار کشاورز.
در بعضی مواقع در نمای ساختمان ها پل های بتنی و تقاطع های غیر همسطح نیز می توان با این چراغ ها نورپردازی کرد. چراغ های دفنی ضد آب نیز برای نورپردازی و تامین روشنایی استخرها استفاده می شود به چراغ استخری و دفنی معروف هستند.
وجود چراغ دفنی باعث می شود تا نورپردازی محیط بیرون نسبت به جاهای دیگر باعث زیبایی ظاهری می شود و جذابیت آن را چندین برابر می کند.

مزایا چراغ دفنی

در خرید چراغ دفنی باید از مزایای آن آگاه باشید. مهم ترین مزایا چراغ دفنی مقاومت آن ها در مقابل گرما ، سرما و آب می باشد ؛ هم چنین در طراحی و ساخت این مدل چراغ ها از مواد ضد خش خوردگی و خمیدگی استفاده می شود.
یکی دیگر از مزایا چراغ دفنی در رنگ ، نور، ولتاژ و مهم تر از همه زاویه تابش متنوع تر است. اگر به لابی ساختمان ها رفته باشید از چراغ دفنی برای آن استفاده می شود؛

خرید چراغ دفنی

در خرید چراغ دفنی باید از نحوه نصب آن آگاهی داشته باشید. نصب مناسب چراغ دفنی به این صورت است که کلید کنترل این چراغ ها کم ترین مسافت را داشته باشند.
یعنی باید با پیمودن مسافتی کم به کلید کنترل دسترسی داشته باشید. چراغ های نصب شده نادرست می توانند دچار آسیب آب یا خوردگی و یا اتصالی شوند و اگر سیم کشی به درستی انجام نشده باشد ، لامپ ممکن است از اتصال کوتاه برخوردار باشد.
چراغ های دفنی در توان های مختلفی وجود دارند که این قابلیت را به شما می دهد تا با استفاده از یک ریموت کنترل افکت های آن ها را بتوان تغییر داد.
از طرفی مزیت بزرگی که این مدل چراغ دارند بازدهی و طول عمر بالای آن هاست در صورتی که مصرف انرژی شان بسیار پایین است.
اگر به دنبال نورپردازی رؤیایی و بخشیدن جلوه‌ های خاص به بخش‌ های مختلف بنا از جمله محوطه‌ ها ، را‌ه‌ پله ‌ها ، تالار و زیرپله‌ ها هستید باید دربارۀ خرید چراغ‌ دفنی و کیفیت و قیمت آن‌ تحقیق کنید.
برای خرید چراغ دفنی باید بدانید که در صورتی که چراغ دفنی برای نورپردازی دیوار و فضای سبز مورد استفاده قرار بگیرد ممکن است بر اثر بارندگی یا تجمع آب مدتی زیر آب بماند.

نگهداری از چراغ دفنی

برای جلوگیری از آسیب دیدگی چراغ های دفنی ضد آب باید درجه IP آن ۶۷ باشد و جنس شیشه و مقاومت آن در برابر تغییرات جوی ، باید از نوع مقاوم و مناسب استفاده شود.
بهترین چراغ دفنی ، چراغی است که با فشار پیچ و واشر مرغوب آب بندی می شود. جنس پیچ ها باید از استیل ضد زنگ باشد تا در گذر زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی نشود.

متریال استفاده شده در ساخت چراغ دفنی

جنس واشرهای چراغ دفنی با کیفیت هم باید از سیلیکون مرغوب باشد. واشر سیلیکونی در برابر فشار و تفاوت دمایی بسیار مقاوم تر از واشر لاستیکی است. طول عمر واشر سیلیکونی بسیار بیش تر می باشد.
شما برای خرید چراغ دفنی و کاربرد آن در مکان های مختلف میتوانید به سایت معتبر آوا صنعت مراجعه کنید و با خیال راحت از این سایت خریداری کنید و در فروشگاه لوازم الکترونیکی آین مجموعه با انواع لوازم دیگر آشنا شوید.
چراغ‌ ها دارای نور حداکثری و پرتاب نور بسیار خوبی هستند هم چنین این چراغ‌ ها امکان ساخت نورپردازی‌ های RGB را نیز دارند.
چراغ‌ دفنی معمولا در رنگ‌ های متنوعی ارائه می‌ شوند. طول عمر آن‌ ها بالا بوده و تا حدود پنجاه هزار ساعت می ‌باشد. از جمله ویژگی ‌های دیگر این چراغ‌ ها می‌ توان به مقاوم بودن آن‌ ها در برابر رطوبت اشاره نمود.