محصولات ENDA (اندا)

شرکت مهندسی  sisel  پایگاه و خط تولید آن در استانبول ترکیه می باشد. در سال 1989 با همکاری چند مهندس به منظور کنترل و بررسی سنسور های بازرسی، دستگاه های کنترل کننده و مرتبط به اندازه گیری و نمایش مواردی مانند دما و رطوبت و جریان و ارایه خدماتی در این حوزه ها با همکاری چند مهندس و در زمینه کاری صنعت الکترونیک با نام تجاری اندا شروع به فعالیت کردند .

شرکت اندا  قادر است محصولات خود از طریق تولید کنندگان ماشین آلات و تاسیسات صنعتی به مشتریان ارایه دهد. محصولات اندا می تواند بهره وری شرکت ها را به میزان قابل توجهی افزایش داده و آنها را به هدفشان در خط تولید نزدیک کند . مهمترین هدف مجموعه ENDa ، توجه به تحقیق و توسعه برای سرمایه گذاری در صنعت و فن آوری می باشد و برای این منظور در صدد است تا همواره ارزش سهام خود را در بازار ارتقا دهد .

کمپانی ENDA در سال 2009 فعالیت و تولید خود را در زمینه سیستم های روشنایی وهمچنین سیستم های اتوماسیون نور برای پروژه های روشنایی در فضای باز آغاز کرده است.

از دیگر محصولات ENDA : کنترلر های دما،کنترلرهای یونیورسال ، شمارنده ها ،مبدل ، رله اس اس آر ، اینورتر و… می باشد .

  • محصولات اندا ENDA

ترموستات ENDA و نحوه کار آن

ترموستات یکی از اساسی ترین قطعات سیستم های سرمایشی و گرمایشی است که مهم ترین وظیفه این قطعه ،اندازه گرفتن دما و ارسال داده ها به پردازنده می باشد.

تفاوت ترمومتر با ترموستات:

ترمومتر می تواند میزان دما را اندازه گیری و نشان دهد در شرایطی که ترموستات خدمات بیشتری را ارایه داده و دقت اندازه گیری آن به مراتب بیشتر است.

در مرغداری

گلخانه ها

استخر ها

  • رله حالت جامدSSR

نوعی کلید کنترلی است که با آن می توان روی جریان یا ولتاژ نظارت کرد.در این قطعه هیچ قسمتی که قابلیت جا به جایی داشته باشد وجود ندارد که باعث افزایش طول عمر رله می شود. رله SSR  دارای یک ورودی و یک خروجی می باشد.

  • از مهمترین فواید استفاده از رله های  SSR اند  می توان موارد زیر را نام برد:
  • ابعاد کوچک در مقایسه با ابزار مشابه
  • مقاوم در برابر ضربه و آتش و حرارت و قابل استفاده در مکان ها با احتمال انفجار
  • عمر نسبتا زیاد
  • عکس العمل بسیار سریع

 

 

  • پتانسیومترهای ENDA

وظیفه اصلی پتانسیومتر ایجاد مقاومت قابل کنترل و تنظیم بین دو نقطه می باشد و از قطعه های سیمی شکل مقاوم و سه پایه تشکیل می شود و از پتانسیومتر می توان برای کنترل و کم و زیاد کردن نور ، صوت ، گرما ، سرعت و…استفاده نمود.